Kullanım Şartları

Web sitemize hoşgeldiniz. Bu web sitesine göz atmaya ve kullanmaya devam ederseniz, bu web sitesiyle ilişkili olarak Extra Mobi'nin sizinle olan ilişkisini gizlilik politikamızla birlikte yöneten aşağıdaki şart ve koşullara uymayı kabul ve taahhüt etmiş olursunuz. Bu hüküm ve koşulların hiçbir bölümüyle aynı fikirde değilseniz, lütfen web sitemizi kullanmayın.


'Extra Mobi' veya 'biz' terimi, web sitesinin sahibi anlamına gelir. 'Siz' terimi, web sitemizin kullanıcısına veya görüntüleyicisine atıfta bulunur.


Bu web sitesinin kullanımı aşağıdaki kullanım koşullarına tabidir:

• Bu web sitesinin sayfalarının içeriği genel bilgi ve kullanımınız içindir. Önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.

• Bizler veya üçüncü şahıslar, bu web sitesinde belirli bir amaçla bulunan veya sunulan bilgilerin ve materyallerin doğruluğu, zamanlaması, performansı, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda hiçbir garanti vermemekte veya garanti verememektedir. Bu gibi bilgi ve materyallerin yanlışlıklar veya hatalar içerdiğini kabul etmektesiniz ve yasalar tarafından izin verilen tüm bu yanlışlıklar veya hatalar için sorumluluğu kesinlikle açıkça dışta tutuyoruz.

• Bu web sitesinde yer alan herhangi bir bilgi veya materyali kullanmanız tamamen kendi sorumluluğunuzdadır, bunun için sorumluluk kabul etmeyiz. Bu web sitesi aracılığıyla sunulan herhangi bir ürünün, hizmetin veya bilginin spesifik gereksinimlerinizi karşılamasını sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır.

• Bu web sitesi, bize ait olan ya da lisans aldığı materyalleri içermektedir. Bu materyal, tasarım, düzen, görünüm, görünüm ve grafikler içerir ancak bunlarla sınırlı değildir. Bu şart ve koşulların bir parçasını oluşturan telif hakkı bildirimi uyarınca çoğaltılması yasaklanmıştır.

• Bu web sitesinde çoğaltılan ve işleticinin mülkiyetine veya lisansına sahip olmayan tüm ticari markalar web sitesinde kabul edilmektedir.

• Bu web sitesinin izinsiz kullanımı, bir tazminat davası açabilir ve/veya cezai bir suç teşkil edebilir.

• Zaman zaman bu web sitesi diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar daha fazla bilgi sağlamak için size kolaylık olması için sağlanmıştır. Web sitelerini/siteleri onayladığımız anlamına gelmez. Bağlantılı web sitelerinin içeriğinden sorumlu değiliz.

• Bu web sitesini kullanmanız ve web sitesinin bu şekilde kullanılmasından doğan anlaşmazlıklar Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabidir.