Samsung Galaxy J5 2016 İncelemesi

Samsung Galaxy J5 (2016), satın almak istediğiniz akıllı telefon olmayabilir. Piyasadaki diğer tekliflere kıyasla oldukça zayıf kalabilir, parmak izi algılayıcısı yok ve iyi yönleri, eksik yönlerini aşmıyor. Uzlaşma, Samsung'un marka değerine değmez.

Bu makaleye oy ver:
(6 oy)

Samsung Galaxy J5, Samsung için çok önemli bir cihazdır. Şirket, J serisinin Hindistan gibi ülkelerde en çok satan akıllı telefon serisi olduğunu ve bunun bir çok gelirinin bu seriye bağlı olduğunun, belki de amiral gemisi Galaxy S cihazlarının daha da fazla olduğu anlamına geldiğini iddia ediyor. Samsung bir pazar lideri olarak savaşını iki cephede savunuyor. Bir tarafında Apple, diğeri Çinli üreticilerin denizidir. Galaxy S amiral gemileri iPhone ile baş ederken, Galaxy J serisi Çinli oyuncuları kabul ediyor.

Samsung Galaxy J5 (2016) şarjını burada sürdürüyor. 180 avro ile ülkedeki en rekabetçi pazar segmentinde kare bir şekilde düşüyor. Birçok bakımdan, bu özetin özeti Samsung akıllı telefonu, ancak yine de cevaplanması gereken sorular var. Kağıt üzerinde bulunan Galaxy J5, değerli bir satın alma olmayabilir. Ancak, özellikler kullanıcı deneyimine çevrilmiyor ve Samsung Galaxy J5 (2016) incelemesi ile bunu açıklamak isterim.

Bu, belirgin bir Samsung tasarımı, bu bir tasarım. Galaxy J5, Samsung'un işini kurduğu çikolata tasarımına ve sık sık sıkıcı olarak adlandırılan şekere sahiptir. Ancak bu sadece görünüştür ve beğenip beğenmemen kişiden kişiye farklılık gösterecektir. 

Galaxy J5 (2016) metalik bir çerçeveye sahip, arka tarafında matımsı plastik var ve iyi hissediliyor. Tasarımı engelleyen belirgin bir ses ya da çentik bulunmamaktadır.

Ekran, Galaxy J5'in en güçlü yönü. Samsung'un Süper AMOLED paneli renkli ve canlı görünüyor. Bir Redmi Note 3 ile yan yana karşılaştırıldığında, J5'in ekranının canlı renkleri ve sıcaklığı ortaya çıkar. Elbette, Redmi Note 3, bu fiyat aralığındaki en iyi ekranın dışındadır. Moto G4 Plus, bu bölümde Galaxy J5 için daha gerçekçi bir tehdit oluşturuyor ve yine Lenovo Zuk Z1'in bu cihazlar arasında en iyi olacağını düşünüyorum.

F/1.9 bir akıllı telefon kamerası için etkileyici bir sayı olsa da, görüntü kalitesini belirleyen tek şey bu değil. Galaxy J5'de sığ bir alan derinliği sağlar, ancak kamera algoritması ISO değerini daha düşük ışık koşullarında pompalamış gibi görünüyor. Anlamak için, diyafram, enstantane hızı ve ISO'nun birlikte yakalanan ışık miktarını birlikte belirlediği bilinmelidir.

Sonuç

Samsung Galaxy J5, tatmin edici bir kameraya, oldukça iyi bir ekrana ve hatta fena olmayan bir batarya ömrüne sahiptir. Benim için, her halükarda, performans mutlak öneme sahiptir ve rakipleri göz önüne alındığında bu akıllı telefonu biraz geride kalabilir.

İlgili Makaleler Tüm İncelemeler