Samsung, 2 Ağustos'ta Galaxy Note 7 lansmanı için onayladı

Samsung bir sonraki amiral gemisi cihazının Galaxy Note 7 olarak adlandırılacağını ve 2 Ağustos'ta duyurulacağını doğruladı. Akıllı telefon, Samsung'un Galaxy Unpacked'de saat 11: 00'de New York'ta açıldı ve şirketin web sitesinde canlı yayınlanacak.

Bu makaleye oy ver:
(3 oy)

Samsung'un önceki Note serisi akıllı telefon Galaxy Note 5 olarak adlandırıldı, bu nedenle ilk beklentiler mevcut üretim cihazının Galaxy Note 6 olarak adlandırılmasını önermişti. Son olarak, Samsung bir sayı atlamak ve Galaxy Note 7 adını verme kararını açıkladı. Şirket, ismin Galaxy S7 ve S7 Edge'i tamamlayacağını ve portföyünü birleştirdiğini söyledi. Dahası, bu isim de Samsung'un en son teknoloji hakkındaki karışıklıkları en aza indirecek.

Cihazın ayrıntıları henüz bilinmiyor ve 5.7 inçlik QHD çift eğimli bir ekrana sahip olacağı tahmin ediliyor. Note 7'nin ayrıca bir iris tarayıcı ve 64GB dahili depolama alanı olması bekleniyor. Ayrıca, 12MP İkili Piksel arka kamera ve 5MP ön yüzü kameraya sahip olmasıyla da öne çıkıyor.

Birkaç gün önce @OnLeaks olan Steve Hemmerstoffer, yaklaşmakta olan cihazın Twitter'daki birkaç fotoğrafını yayınladığı iddia ediliyor. Resimler cihazın siyah modelini gösterdi ve görüntülerle değerlendirildiğinde telefon Samsung Galaxy S7 Edge'den biraz daha kalın görünüyordu.

İlgili Makaleler Tüm Haberler