Apple iPhone 7'nin 1960 mAh'lik bir bataryası olabilir

Yakında çıkan Iphone 7'nin daha büyük bir pil ile gelebileceği Apple taraftarları için iyi haberler (yine de Android destekli rakiplerinden daha küçük olmasına rağmen). Leakster @OnLeaks'a göre, yeni cihaz mevcut iPhone 6S'de bulunan 1715mAh bataryayla karşılaştırıldığında 1960mAh bataryaya sahip olabilir.

Bu makaleye oy ver:
(14 oy)

Bu, özellikle iPhone 6'da bile iPhone 6S'den (1810mAh) daha büyük bir pil bulunduğunu düşünmek gerekir. Bununla birlikte, @OnLeaks, insanlarının kaynağının oldukça güvenilir olmasına rağmen %100 değil, neredeyse olduğunu ancak şu anda birçok insanın dışarıda olduğu ve etrafında olduğu için, her zaman iPhone'a hoş geldiniz eklenebileceğini bildirdi. Saatlerce Pokemon oynamaya başlayın.

Daha önce Apple'ın nihayet iPhone 7'nin 16GB sürümünü kesip ana sürümde 32GB depolama alanı sunabileceği bildirildi. Ayrıca, Apple, standart ve Plus varyantlarının yanında iPhone 7'nin Pro varyantını da sunabilir. Telefon fiyatları, 5.288 CNY'den (yaklaşık 670 Eur) başlayabilir.

Birkaç gün önce, 4.7 inçlik iPhone 7'nin bir resmi çevrimiçi olarak yayınlandı. Görüntü, yeni telefonun, arka panelin içinden geçmek yerine cihazın üst ve altına dolanacak şekilde yeniden tasarlanmış anten hatlarına sahip olabileceğini önermektedir. Ayrıca, kamera lensi de mevcut nesil iPhone'lardan daha büyük görünüyor.

İlgili Makaleler Tüm Haberler